Draps

Posíláme v nových taškách

Když vidíme ty hromady zásilek, které od nás každý týden odcházejí, vždycky si říkáme, že se musíme snažit postupně nějak snižovat dopad naší činnosti na životní prostředí. Dříve jsme používali bublinkové obálky, které jsou ale kombinací papíru a plastu, takže se nedají dost dobře recyklovat a většinou tak končily ve směsném odpadu. 

Nedávno jsme přešli na balení menších zásilek do plastových odnosových tašek. Ty jsou jednak velmi pevné a zajistí dostatečnou ochranu obsahu zásilky, navíc jsou to "jen" plasty, takže jsou plně recyklovatelné. Tašky tedy by tedy měly končit ve žlutých kontejnerech na plast, ať se z nich může ještě něco dalšího vyrobit.

Víme, není to ještě úplně ono, slibujeme, že se budeme snažit hledat další, ještě šetrnější alternativy. Třeba v papírových taškách bohužel posílat nemůžeme, ty by nevydržely kolikrát dost náročné podmínky při přepravě. Tašky vyrobené z plastů, které by byly plně biologicky odbouratelné, jsou zatím pořád příliš drahé a navíc i obtížně dostupné.

Kdyby vás něco napadlo, klidně nám dejte vědět.

Poradíme vám s výběrem

774 210 144 eshop@draps.cz
Přihlášení zavřít