Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Doprava

Draps

Je nám jasné, že na své oblečení nechcete dlouho čekat. Zásilky posíláme přepravní službou DPD, můžete ale využít i služeb České pošty.

Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

U nás je to jednoduché. Nakoupíte alespoň za 500 Kč a za dopravu neplatíte nic. Vůbec nic. Jednoduché.
Při nákupu do 500 Kč zaplatíte za dopravu pouhých 50 Kč.

Způsoby dopravy

Přepravní služba DPD
Společnost DPD vám doručí zásilku do druhého pracovního dne od odeslání na vámi zadanou adresu. Jakmile si od nás DPD zásilku převezme, pošle vám SMS a e-mail s informací, že následující pracovní vám bude balíček doručovat. V den doručení vám upřesní čas, kdy řidič zásilku doveze, s přesností na jednu hodinu. V mailu obdržíte také přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr, kde můžete sledovat průběh přepravy, změnit adresu dodání nebo termín doručení.

Česká pošta
Zásilku vám můžeme poslat jako Balík do ruky prostřednictvím České pošty. Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, uloží zásilku na doručovací poště, kde si ji můžete vyzvednout. V den doručení vás bude Česká pošta kontaktovat prostřednictvím SMS/e-mailu.

Doprava na Slovensko

Zboží vám samozřejmě pošleme i na Slovensko. K tomu používáme přepravní službu DPD, i tady platí, že při nákupu nad 20 EUR je doprava zdarma. Při nákupu do 20 EUR zaplatíte za dopravu pouze 2 EUR.