Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Šijeme v Olomouci

Draps

Všechno oblečení značky DRAPS se šije v České republice, konkrétně v Olomouci.

V dnešní době nenajdete v obchodech moc příležitostí, aby na visačce nebo textilní etiketě oblečení mohlo být napsáno "ušito v České republice". U nás si můžete být jisti. Od samého začátku fungování naší společnosti šijeme pořád v Olomouci. A nehodláme na tom nic měnit ani do budoucna.

Máme k dispozici vlastní, kompletně vybavené vývojové oddělení, kde připravujeme veškeré střihy našeho oblečení a zkoušíme nové materiály a postupy. Nápady na zlepšení a inovace přichází nejen od pracovníků tohoto oddělení, ale i od ostatních kolegů a hlavně od našich zákazníků. Materiál zpracováme a připravujeme na rozlehlé střihárně, odkud výrobek putuje na jednou ze dvou šicích dílen o patro výše k ušití a dokončení.

Samozřejmostí je pečlivá kontrola kvality ve všech fázích výrobního cyklu, důraz na efektivitu a maximální pečlivost. Výsledkem pak v ideálním případě je oblečení, které se líbí a dobře slouží na dlouhá léta.